www.diamondemily.pl           tel. 605 070 928              diamond_emily@interia.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-pt: 09:00 – 17:00

Sob:     09:00 – 14:00

FIRMA Usługowo-Jubilerska „Diamond Emily”

ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ KLIENTA

 

💍 W pracowni ZŁOTNICZEJ firmy „Diamond Emily” w szczególności specjalizujemy się w produkcji oraz naprawie biżuterii ze złota i srebra, itp..

 

💍W salonie JUBILERSKIM firmy „Diamond Emily” w szczególności Państwo zakupią biżuterię naszej produkcji oraz innych producentów – którą oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach! Współpracujemy wyłącznie z firmami, które są cenowo konkurencyjne. Oferujemy też zegarki i ekskluzywne upominki.

 

💍W salonie JUBILERSKIM firmy „Diamond Emily” wymieniamy starą także uszkodzoną biżuterię na nowe, modne wzory. Wymieniamy srebro, złoto na gotówkę.

 

💍W pracowni ZEGARMISTRZOWSKIEJ „Diamond Emily” zajmujemy się naprawą oraz konserwacją starych, nowych zegarów, zegarków, budzików, stoperów itp. oraz sprzedażą akcesorii do czasomierzów.

 

💍W pracowni GRAWERSKIEJ „Diamond Emily” oferujemy Państwu możliwość umieszczenia grawerunku – na biżuterii bądź upominku, który nadaje indywidualny i pamiątkowy charakter.

 

💍Specjalizujemy się w WYCENIE i SKUPIE złota, srebra, kamieni szlachetnych, biżuterii oraz starych i nowych, sprawnych lub popsutych zegarków, zegarów, budzików oraz innych czasomierzy. Pomożemy Państwu spieniężyć swoje kosztowności w szybki i opłacalny sposób. Skupujemy także nietuzinkowe przedmioty z minionej epoki.

 

Firma „Diamond Emily” to:

 

gwarancja udanych zakupów

gwarancja fachowej obsługi

gwarancja najniższej ceny

DIAMOND EMILY